Los bericht bekijken
Oud 25 mei 2025, 18:35   #49
Ke Nan
Eur. Commissievoorzitter
 
Ke Nan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 maart 2004
Berichten: 8.404
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus Bekijk bericht
Ja, ook toen was men al grote fan van straffe mythische verhalen. Denk maar aan Plato die het eiland Atlantis bij elkaar fabuleerde.


...maar verder is er nooit niks meer vernomen van Atlantis, en Palestina is ook maar in 1967 verzonnen.
Niets mythisch aan. De regio draagt de naam Palestina van toen de dieren nog spraken. Dat zijn historische feiten. Bijzonder opmerkelijk dat je deze feiten negeert. Misschien is er hier en daar een kort intermezzo met een andere naamgeving in de tijdslijn(o.a. Kanaän, Judea,...) geweest. De naam Palestina is echter een wederkerend fenomeen.
Belangrijker zijn echter de bewoners. Uit DNA-onderzoek blijkt dat de Palestijnen en een deel van de joden afstammen van de Kanaänieten. Dat ze door de jaren heen wisselen van talen, religies en culturen is normaal. Dat ze af en toe al dan niet gewild geïnjecteerd worden met vers genetisch materiaal is ook normaal. Feit is dat de Palestijnen(christenen, moslims en joden) inherent verbonden zijn aan de regio. Die Palestijnen zijn zich daar bewust van en willen terug ondanks alle inspanningen die het zionistische Israël levert om ze daarvan af te houden.
Er worden zoveel mogelijk sporen van de autochtone bevolking uitgewist zoals vandaag in Gaza en de Westelijke Jordaan maar ook helemaal in het begin in 1948 toen, zelfs nog voor het uitroepen van de staat Israël, de Alexandroni Brigade de opdracht gekregen had om in het kustgebied tussen Hadera en Haifa elk Arabisch dorp te bezetten en indien nodig te vernietigen zoals het kustdorpje Tantura waar een bloedbad werd aangericht, de slachtoffers onder een parkeerterrein worden begraven en het dorp met de grond gelijkgemaakt wordt. Vandaag is het een toeristisch trekpleister voor Israëlische badgasten.
__________________
Wet van Abu Bakr Al-Godwin: naarmate online-discussies langer worden, nadert de waarschijnlijkheid van een vergelijking met de moslims of Mohammed tot 1.
Ke Nan is offline   Met citaat antwoorden