Orban doet wat elke leider doet: diplomatieke banden onderhouden met andere leiders om de kerk in het midden te houden, dus ook met putin.
Dat betekent niet dat hij collaboreert met putin zoals de eu liegt om orban zwart te maken omdat ze woedend zijn dat orban baas in eigen land wil blijven en niet wil buigen voor dictator eu.
Polen moet een pro-europa leider krijgen want polen wordt nu al als eu-marionet gebruikt om de lont aan te steken voor de oorlog in europa door putin te provoceren met militaire vliegtuigen onder het mom dat rusland te dicht bij zijn poolse grens komt.
De oorlogszuchtige europese pestlijders willen oorlog in heel europa en onze eigen politiekers doen daaraan mee.
Waarom?
Omdat enkel een oorlog de miljarden bergen staatsschulden van eu-landen kan wegvegen door wanbeheer van corrupte, politieke zakkenvullers om de europese welvaart te vernietigen voor controle onder de eu-dictatuur.
Als er oorlog komt in heel europa dan is dat uitlokking en provocatie en dat is de schuld van von der leyen, de eu en nationale politiekers van de eu-landen die nu al schreeuwen over een oorlogsdreiging die er niet is, onthou dat goed.
__________________
Drie dingen kunnen maar kort verborgen blijven:
de zon, de maan en de waarheid.
|