Zolang ze elkaar maar afmaken.
Citaat:
Man zwaargewond na steekpartij aan achterkant van station in Kortrijk
Bij een steekpartij aan de achterkant van het Kortrijkse station is donderdagnamiddag, op klaarlichte dag en tijdens een spitsuur, een man zwaargewond geraakt. Een verdachte is opgepakt
|
Citaat:
Donderdag rond 16 uur escaleerde een ruzie en raakten vier betrokkenen naar verluidt slaags aan de achterkant van het station in Kortrijk. Daarbij werd een mes getrokken en liep één van hen - een minderjarige - zware verwondingen op. Er is een gerechtelijk onderzoek gestart naar poging doodslag of moord onder leiding van een onderzoeksrechter in Kortrijk. Er zou alvast één 20-jarige jongeman zijn opgepakt. Hij wordt deze namiddag voor de onderzoeksrechter geleid, met het oog op aanhouding of opleggen van voorwaarden. De feiten situeren zich in het Afghaanse milieu.
Het parket van West-Vlaanderen wenst niet te communiceren over de steekpartij en het lopende onderzoek. Ook burgemeester Ruth Vandenberghe onthoudt zich van commentaar.
|
Tuurlijk dat dat pokkewijf zwijgt over haar troetels.