Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BigF
Op dat punt heb je geen keus.
Je huis verkopen om toch een uitkering te krijgen werkt niet want zodra je je huis verkocht hebt, heb je weer geld op de bank.
|
Dat zijn dus mensen die perfect aan de slag kunnen als ze gemotiveerd zijn ? Maar met hun werkloosheidsuitkering was dat niet motiverend ?
Want ik begrijp niet hoe het gemakkelijker is om zwart werk te vinden dan normaal werk. Tenzij er een enorme vraag is naar zwartwerkers bij "werkgevers" natuurlijk. En dan is er niks mis met zwartwerk in feite. Het draagt bij tot de economie, meer dan niks doen en uitkeringen opdoen.
Als er veel aanbod is van zwart werk (als werkgever) en geen als normaal werk, dan is het misschien DAAR dat er een probleempje is. Maar men kan de lasten op wit werk verlagen als men minder uitkeringen moet betalen ook he. Dus is zwart werk nog altijd stukken beter dan werklozen.