Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Everytime
Dan begrijpt u geen Nederlands want die zin is zeer duidelijk. De grote meerderheid in dit land - België dus- heeft geen interesse voor het Vlaams-Nationalisme en de Vlaamse Onafhankelijkheid. Dit is een feit.
|
Dat er geen meerderheid voorstander is in België is compleet irrelevant. Enkel wat de meerderheid in Vlaanderen denkt is van tel. En zover zitten VB en NVA niet meer af van een meerderheid in Vlaanderen. Dat en dat alleen is de maatstaf. Wat de Walen ervan denken telt niet.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
|