Discussie: Taalheldklassen
Los bericht bekijken
Oud 8 juli 2025, 20:18   #29
wagner.666
Minister-President
 
wagner.666's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 april 2020
Berichten: 4.905
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox Bekijk bericht
Begrijpend lezen is niet voor iedereen even gemakkelijk, dus ik zal het nog eens herhalen. Nergens heb ik gezegd dat ik dit idee van Demir en het Vlaams Belang goed vind. Ik heb immers niet genoeg kennis van de onderwijssector om daar gefundeerde uitspraken over te doen. Dat kon je een paar berichten terug al lezen, maar bon.

Mijn vraag aan u is dan ook wat uw alternatief plan is, want jij bent overduidelijk van mening dat deze poging tot integratie onnodig en/of onwenselijk is.
En weer dat denigrerend taaltje, blijkbaar mist ge levensjaren en zeer veel levenswijsheid. Of het ooit komt zal de toekomst uitwijzen, ge ziet, iemand pakken op zijn taal Is gemakkelijk alleen moet ge oppassen voor de weerbots.

Er liggen er hier nu slap van het lachen.....

Het leven is een toneelspel, maar dat wist ge blijkbaar ook niet....

https://youtu.be/xvQ6DZMXxiE?si=o7IGDvmQ37P46vUn
wagner.666 is offline   Met citaat antwoorden