Los bericht bekijken
Oud 13 juli 2025, 07:53   #21
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.712
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy Bekijk bericht
Allemaal parochie zever. Toen de de Bank van Brussel werd overgenomen door de ING heeft ook niemand gebougeerd. De staat is trouwens een slechte ondernemer die beter lichtjaren wegblijft van het runnen van privé ondernemingen. Het overheidsdeficit is zo al groot genoeg.
Van de andere kant is het westen welvarend geworden door het controleren van zijn kapitaalstromen en liep het zuiden al eens tegen een muur door dat niet te (mogen) doen (je zal je de crisis in Z.O.-Azië eind jaren 1990 ongetwijfeld nog wel herinneren). Een van de problemen in de handelsdiscussies/oorlog met Trump II is dat Europa tegenwoordig zo weinig controle heeft over het eigen kapitaal. Dat zit allemaal in of gaat langs de VS.
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt.

In de meltingpot gaat alles kapot.

Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen.

Laatst gewijzigd door Vlad : 13 juli 2025 om 07:54.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden