Los bericht bekijken
Oud 14 juli 2025, 13:06   #59849
LiberaalNL
Europees Commissaris
 
LiberaalNL's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2007
Locatie: Nederland
Berichten: 7.513
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Het Kiev regime is daarmee begonnen, met het vermoorden van officieren, maar ook politici, schrijvers, bloggers, etc.

Wat het verwoesten van steden en het vernederen van de bevolking betreft kunnen de Russen nog veel leren van uw Israelische genocidaire vriendjes.

Wat dat laatste betreft, vergeet de blauwe pilletjes niet en denk aan uw hart. Misschien gaat "zij" (is eerder een hij denk ik) U wel uitbenen.
Dutroux is bijna een heilige vergeleken met de Russen in Oekraïne. De Russische ontvoeringen en martelingen zijn staand beleid en staande praktijk. Daar wordt niets opgeklopt. Er is ruimschoots voldoende bewijs - aangeleverd bij onder meer het Internationaal Strafhof. Verder moet jij vooral niet denken en je dagelijkse portie Poetinpropaganda als een mak lammetje op het net pleuren.
__________________
VSSE, kijk goed mee:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door tomm Bekijk bericht
Ik volg het Russisch narratief.
LiberaalNL is offline   Met citaat antwoorden