Los bericht bekijken
Oud 17 juli 2025, 18:09   #2742
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.247
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door atmosphere Bekijk bericht
Als het een criminele staat is die machtiger is heeft dat zeker ernstige gevolgen , dus dan moet men daar maar voor blijven wijken ?
Dat "crimineel" is een gekleurde uitdrukking he. Als ge een machtige staat tegen de ballen stampt, is dat niet slim. Meer valt er niet te zeggen he.

Er is niks krimineels aan het opsmoren van vijanden. Krimineel is enkel ten aanzien van eigen volk he.

Natuurlijk is er voor Palestijnen ook niks krimineels aan het opsmoren van Joden. Maar ge moet dan wel beseffen dat ge tegen den beer zijn ballen stampt en dat het pak rammel gaat volgen he. Dus als ge rammel krijgt moet ge niet komen jammeren, ge wist het, ge vroeg erom, en ge hebt het gekregen.

Als ge nadien denkt dat ge de situatie verbeterd hebt om proberen iets te bekomen, is het trouwens nog veel dommer.

De twee-staten oplossing lag aanvankelijk op de tafel en is afgewezen door de moslim gemeenschap. Nadien heeft die geprobeerd en probeert nog altijd met alle macht tot een 1 staat oplossing te komen zonder Joden. Ge moet dan niet verwonderd zijn dat men aan de andere kant alle moslims wil opsmoren he. De twee staten oplossing is allang naar de verdoemenis, nu rest er enkel nog het uitroeien van de moslims he, vermits na 80 jaar die het omgekeerde geprobeerd hebben en dat niet gelukt is.

Nu om een twee staten oplossing vragen is een beetje alsof in april 1945 Duitsland zou voorstellen om tot een oplossing te komen waar een deel van Duitsland puur nazi land zou worden. Jaja, we gaan dat zekers toezeggen.

Laatst gewijzigd door patrickve : 17 juli 2025 om 18:14.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden