Los bericht bekijken
Oud 14 september 2025, 14:59   #903
vanderzapig
Europees Commissaris
 
vanderzapig's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 juni 2013
Berichten: 7.587
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Het conservatieve kamp he. De schutter kwam uit conservatief milieu en was conservatief opgevoed in een van de meest pilarenbijtende staten van de USA.

Het is een beetje alsof iemand die uit een moslim familie komt en een totale moslim opvoeding heeft gehad, de imam neerschiet en dat jij zou argumenteren dat dit een smerige atheist is die weer arme moslims als doelwit heeft, terwijl de eerste minister die zelf een moslim is, aankondigt dat binnenkort de sharia zal ingevoerd worden. Denk jij echt dat je zou beweren dat dit een smeerlap van een atheist is of eerder dat dit een interne job is om dat sharia gedoe beter kunnen door te drukken ?
Beste Patrick, je bent duidelijk nog steeds niet op de hoogte van de ontwikkelingen in het onderzoek gedurende de laatste 24 uur. En je klampt je nog steeds vast aan de reflexmatige intentieprocessen die de leugenpers maakte in de halve seconde nadat de identiteit van de dader bekend werd.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 Bekijk bericht
Het kan ook in scène gezet zijn hé.
vanderzapig is offline   Met citaat antwoorden