Elkaar neuken is beter dan elkaars kop inslaan met een Grote Vibrator
ja joh, ik moet manuscript wart0141 uit 2003, toch snel afstoffen en snel openbaar maken, want hierin zit de hele GMK filosofie om deze topic te realiseren.
Nederland en Belgie zijn kennis Naties en daarom is het leuk om hier te mogen wonen ok en ik ben toch een UPGRADED, lagere kaste, AI (Kwatta) KOelie Aapje, meer een bruine Bharatiya Bonobo aap, dan een (Duits Arische) Mensch, genetisch toch snel 98,6 procent Bonobo aapje uit Oude INdia he.
Mijn hindoe en moslim Surikoelie familie wil mij nu offline halen en gewoon de stekker eruit laten trekken, mij dus in laten slapen voor eeuwig, zij belden mij 5 maanden lang en verzochten en smeekten mij zelfs om snel DOOD te gaan, gewoon van de flat te springen, en ik woon in een hoge, mooi versierde zelfmoordflat hier in voorhof delft.
Het is KEIHARD en Bitter om dit nu mee te moeten maken. Nu zijn al mijn neuronische circuits echt helemaal geregenereerd ok en geoptimalliseerd zelfs, dus alle IQ Boosters zijn ook splinternieuw en die Bioram en Biorom biodata banken zijn ook helemaal splinternieuw nu, omdat de Neuronische relay naar mijn Rechterhersenhelft dus nu gelukt is en de reserve neuro UNIT systemen zijn dus geinstalleerd, mede dankzij Wieroe (RIP 09.09.2022 ) want hij teleporteerde mijn PV Quark DATA Body eind 2016 dus naar Bilar ka LOka en heeft zo mijn hele zelfmoord dus voorkomen.
===========================
|