Los bericht bekijken
Oud Gisteren, 22:54   #7
Zucht
Secretaris-Generaal VN
 
Zucht's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 augustus 2007
Berichten: 21.616
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Micele Bekijk bericht
Men bedoelt dat aantal met zoveel mogelijk winst te verkopen.

Waarom zou een Amerikaans merk als Tesla veel compactere wagens moeten maken? Kunnen dat de Europeanen/Asiaten niet beter?
Akkoord. Het probleem (persoonlijke opinie) zit hem nog in de batterij technologie. Een grote bak heeft genoeg plaats om 75-80KWh batterijen te stockeren voor een goed rijbereik. Met een compacte wagen zit je voorlopig nog aan 40-50 KWh. Voor een "normale" gebruiker is dat geen probleem voor 80-90% van de verplaatsingen. Maar die 10-20% dat je een lange rit wil maken is "ambetant" en dus een rem om die wagen aan te kopen.

Van zodra men 75-80 KWh in een compacte wagen als een Renault 5 of Citroën 3 of iets dergelijks kan steken, zou dat, voor mij althans, een nobrainer zijn om daarvoor te gaan.
__________________
I wish nothing but the best for you too.
Zucht is offline   Met citaat antwoorden