Los bericht bekijken
Oud 17 oktober 2025, 16:52   #1
E. Gidius
Secretaris-Generaal VN
 
E. Gidius's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 november 2008
Locatie: Belgisch-Congo, oeps -Vlaanderen
Berichten: 26.660
Standaard Met het oog op de midterms van 2026

Op 3 november 2026 hebben in de VS de tussentijdse verkiezingen voor het Congres en de Senaat plaats. Die dag worden alle 435 zetels in het House of Representatives en 35 van de 100 Senaatszetel herkozen.

Daarnaast worden nieuwe goeverneurs gekozen in 39 staten en "territories", en zijn er meerdere staats- en lokale verkiezingen.

Gezien de zeer gespannen polarisatie die momenteel heerst in het land, worden dit bijzonder spannende verkiezingen. Er staat heel wat op het spel, vooreerst de almacht van de MAGA-beweging om haar agenda op te leggen.

In het licht daarvan zijn de verschillende partijen al een tijdje nerveus aan het worden, en proberen ze posities in te nemen of middelen te installeren om die beslissende verkiezingen te winnen.

In deze draad wil ik dan ook graag alle feiten, maatregelen, standpunten en beleidsdaden verzamelen met het oog op die midterms die binnen een goed jaar zullen plaatsvinden. Of je nu voor de Dems bent, of voor de Reps, of voor geen van de twee: voel je vrij om hier je waarnemingen en inzichten te posten.
__________________
“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and then beat you with experience.” - Mark Twain
E. Gidius is offline   Met citaat antwoorden