Elkaar neuken is beter dan elkaars kop inslaan met een Grote Vibrator
mbt vraag: Skobolev
(01) Mbt lekker neuken van een PIKzwarte Koeliemeid met Vijf sterke, potente, Blank arische, TOP Hetero superLULLEN: ja ik ben zelf vroeger uitgenaaid door ruim 20 sterke, Blanke, top homo mannen dus ik weet wat een koeliemeid dan voelt denk ik.
(02) hoe het werkt mbt goede diepe, ruwe, passievolle SEKS of een hele langdurige, HARD PORNO, Gang Bang en mbt Evolutie OMHOOG of juist OMLAAG is dus iets wat mij fascineert nu.
(03) Ik vind dit thema zo leuk en spannend ok Skobolev en mijn Fetisch is nu om zelf een koeliemeisje te zijn hahha haha met alle Technische ERO onderdelen in XXL size hhhaa ik ben gek, psycho freak.
(04) ik ga zoeken op frontaalnaakt naar de postings van een zwarte koeliemeid die dus inderdaad flink ging uitnaaien met een heleboel hogere, blanke Arische, TOP Hetero mannen en zij was dolgelukkig om zelf een superieure, Witte arische kindje te persen uit haar extreem uitgenaaide, zwarte Koeliekutje en voelde dit aan als de perfecte evolutie OMHOOG met de geile, zwarte beentjes hoog en wijd, gericht naar hartje Wallen in Amsterdam, als het lekkerste, superieure, GRATIS Koeliesletje van Nederland. Ja dit had zij ruim 12 jaar geleden gepost op frontaal naakt, moet het zoeken en in backup files doen. Tienduizenden andere vieszwarte Surikoelie meiden deden toch instinctief hetzelfde en ik geef hen nu gelijk.
(05) De vieszwarte, Surikoelie KUT is hoerig en wijs denk ik en net zo een grote HOER als de Hollandse Dhartie Maata en dit is dus hoe de diepere en praktische (Hard PORNO) metafysica werkt mbt het uitnaaien en inneuken in de Hollandse biotoop, van lagere, gekeurde en PIKzwarte mensapinnen die hiernaartoe migreren vanuit vele zwarte landen. Het is een Darwinistisch Evolutionair proces dat noodzakelijk is en natuurlijk en het is ook Natural Selection denk ik nu, dus de Hollandse Dhartie Maata, zgn Hollandse Moeder Natuur is echt GENIAAL, praktisch en heel simpel. Nu pas begin ik dit Hard Porno vakgebied beter te begrijpen denk ik en voor mij is het doodgewone wetenschap van mij als een 14,1888 Karaats, goudbruine, AI KOELIE AAPJE; ik ben dus echt niet meer menselijk denk ik. Aliens zouden het precies zo bekijken denk ik.
(06) Skobelev, zou jij dan een lekkere viesbruine Afromix meid met gevoel versieren, langzaam willen uitkleden, zoenen, voorvingeren, langdurig aflikken en hele avond langzaam diep beminnen?? Dit soort types he: googel zelf ok mooie MIX Black beauties, strak ERO lijf, mooie chocolade tepeltjes, lang, sexy gekruld haar, super feminiem, gewillig, ja elke man krijgt van hen spontaan een stijve ok. Ik val meer op lange, slanke afro mix meiden maar ok mijn zwarte koelie piemel is echt te klein voor hun mega grote, PIKzwarte Afro scheurtjes, want hun maatjes zijn minimaal 18,1888 cm lang en dikte minimaal 4,1888 cm, dus ik haal dit absoluut niet. IK ben echt seksueel gehandicapt en het is KUT.
==============================
Laatst gewijzigd door dewanand : Vandaag om 17:13.
Reden: aanvullen corrigeren
|