Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus
Ik vraag me nog steeds af wat er historisch eigenlijk het slechtste was : de nationaal-socialisten van NSDAP, of de vergoelijkende lafaards die meeheulden en deden alsof het allemaal niet zo erg was (DNPV).
Bijna 100 jaar later blijkt die slijmerige en parasitaire collaborateurs mentaliteit nog steeds een publiek te vinden binnen de conservatieve burgerij. Nog steeds zijn er conservatieven bij N-VA die doen alsof een fascistische partij zoals VB 'niet zo erg' is.
Toch één lichtpunt : de top van de partij is duidelijk intelligenter dan (een deeltje van) de basis want zowel BDW als de nieuwe voorzitter Van Peel spreken over het VB met een walging die niets aan de verbeelding overlaat.
|
Uw Vlaminghaat verblind u al lang van wat er anno 2025 bezig is onder FGTB, Antifa,code rood. En een vooruit voorzitter die oproept tot geweld tegen zigeuners