Los bericht bekijken
Oud 10 mei 2005, 19:13   #1
Chipie
Banneling
 
 
Chipie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 april 2004
Berichten: 20.937
Standaard Homo-hersenen anders dan van hetero

Citaat:
'[size=3]Homo-hersenen anders dan van hetero'[/size]

Bepaalde bestanddelen uit mannelijk zweet stimuleren de hersenen van homoseksuele mannen en heteroseksuele vrouwen, maar heteroseksuele mannen reageren er niet op.

Zweedse onderzoekers vermoeden daarom dat de hersenen van homo's en hetero's verschillen. De studie bevestigt volgens hen bovendien de rol van feromonen bij menselijk contact. De resultaten zijn gepubliceerd in het wetenschappelijk tijdschrift Proceedings of the National Academy of Sciences.

De onderzoekers lieten twaalf vrouwen, twaalf heteroseksuele mannen en twaalf homoseksuele mannen allerlei feromonen (zogenoemde lokstoffen, van oorsprong lichaamseigen) ruiken en bekeken de reactie in de hersenen.

De drie groepen reageerden gelijk op bepaalde geuren. Maar op een bestanddeel uit mannelijk zweet reageerden heteroseksuele mannen helemaal niet.
www.ad.nl
Dat zal waarschijnlijk op lui zweet geweest zijn, dat de heteroseksuele mannen niet reageerden...
Diegene die het eerst met een 'doeltreffend' zweetapparaat afkomt, zou wel eens schatrijk kunnen worden...

Laatst gewijzigd door Chipie : 10 mei 2005 om 19:15.
Chipie is offline   Met citaat antwoorden