Los bericht bekijken
Oud 19 mei 2005, 17:01   #23
CLAESSENS Joris
Minister-President
 
CLAESSENS Joris's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2005
Locatie: UKKEL
Berichten: 5.742
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Het Skill Effect
De Antwerpse raad keurt het straatverbod goed



di 17/05/05 - Personen die de openbare orde verstoren of zware overlast veroorzaken, kunnen dus voortaan een straatverbod krijgen in Antwerpen. Het verbod is 8 dagen geldig en kan eventueel met een maand verlengd worden.
De Antwerpse gemeenteraad heeft vanavond het straatverbod goedgekeurd.



Het Antwerpse stadsbestuur wil op die manier straatoverlast voorkomen.

Het straatverbod maakt deel uit van het nieuwe politiereglement in Antwerpen. Burgemeester Patrick Janssens (SP.A) kan als hoofd van de politie het straatverbod opleggen.

Het politiereglement werd vanavond goedgekeurd met een ruime meerderheid. 47 gemeenteraadsleden stemden voor, 4 leden van Groen! stemden tegen. Maar de twee groene schepenen stemden voor.

Vlaams Belang heeft het straatverbod mee goedgekeurd, maar strikt genomen was dat niet nodig. Vlaams Belang is de enige oppositiepartij in Antwerpen.




De eigenbelang politiestaat wordt nog een feit, zonder de macht van het eigenbelang!

Antwerpen onfhankelijk, en rap een beetje!!!


Maatregelen zijn maar zo goed als ze toegepast worden.
Waarmee ik wil zeggen dat wanneer zulk een regel zou gebruikt worden tegen straatprostitutie onder bescherming van mensen die voor de EU werken (zoals in Brussel waar deze mensen dan nog het lef hadden een vergadering van buurtbewoners die zich zorgen maakten over de invloed op hun kinderen te komen verstoren en de mensen aldaar af te dreigen met 'gevolgen voor hun en hun kinderen' wanneer zij niet zouden ophouden de prostitutie in hun straat te bestrijden) kan daar natuurlijk niks op tegen zijn.

Anders wordt het natuurlijk wanneer zulk een maatregel gebruikt zou worden om politieke tegenstanders te bestrijden.
We hoeven het daar nog niet eens zo ver terug te gaan zoeken.
In Antwerpen werd ooit een zaal gesloten vanwege de 'brandveiligheid' vlak voor een VB-gebeuren.
Vreemd genoeg was die zaal kort tevoren wel brandveilig genoeg om een door de Antwerpse SPA gesteunde gebeurtenis door te laten gaan. Al vlug werd duidelijk dat een 'hint' uit SPA-kringen de oorzaak van de zogenaamd toevallige controle bleek.
Of hoe een maatregel dus maar zo goed is als hij uitgevoerd wordt.

De anti-blokliga zal dit ongetwijfeld 'net goed' vinden maar laten we eerlijk wezen.
Het zijn juist dit soort toestanden die het democratisch gebeuren uithollen.
Dus, alle regels kunnen goed bedoeld zijn en gebruikt worden, maar men moet wel zeer goed opletten voor misbruik en dit nooit dulden, ook niet als het gebeurt ten overstaan van je politieke tegenstanders.
__________________
CLAESSENS Joris spreekt voor eigen rekening... partijstandpunten vindt u op www.vlaamsbelang.be/ en via [email protected]. veel leesgenot!
Na de nodige intimidatie om deze uitspraak niet te herhalen; "Allah is een verzinsel, Mohammed is de leugenaar die hem verzon. Mohammed is ook een massamoordenaar, terrorist en pedofiele kinderverkrachter .
Bron: de koran.
CLAESSENS Joris is offline