Los bericht bekijken
Oud 13 juni 2005, 15:44   #47
Big_daddy
Gouverneur
 
Big_daddy's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 maart 2005
Locatie: Don't Look behind you ......
Berichten: 1.302
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Vlaams-nationalist
Je geeft het zelf aan, [size=7]jullie[/size] moeten jullie aanpassen. Zoniet, is er geen plaats voor jullie hier in Vlaanderen.
En wat betreft Cynicus, ik ben het er niet mee eens. Niet alle allochtonen moeten tereggestuurd worden, het is onze eigen fout, we hadden er maar niet zoveel moeten binnenlaten. Diegenen die wel degelijk wegmoeten zijn de illegalen en de criminelen. Als er daar al eens wordt mee begonnen is de vraag van Cynicus al minder relevant (niet dat ze nu 100% ertoe doet).
Wie is/zijn dat eigenlijk ?
__________________
Vl'ààààànderenvan slagveld tot reservaat . Watte?? Vloms nomdedom!I don't love it, I won't leave it. I hate it, and I shit on it. "Is dat cultureel genoeg voor u ...?"Vlaanderen ; 0 jaar ......http://www.verzet.org http://www.ffrf.org/quiz/
Big_daddy is offline   Met citaat antwoorden