Los bericht bekijken
Oud 8 juni 2003, 20:04   #7
Thomas
Provinciaal Gedeputeerde
 
Thomas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 10 december 2002
Locatie: Brussel
Berichten: 812
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Knuppel
Citaat:
Zonder de groep verliezen ze een belangrijk deel van hun identiteit en waarde.
Wie niet?
De uitzondering als je het mij vraagt. Dat is zo met gelovigen, atheisten, studenten, jeugdbendes en zelfs met mensen die hun land voorgoed, of zelfs maar tijdelijk verlieten. Of waarom knoopt zelfs een vakantieganger zo gemakkelijk contact met landgenoten?
Voor een deel is dat wel zo, maar die student is ook lid van de judoclub en ontleent z'n identiteit eveneens aan z'n plaats in het gezin en z'n voorkeur voor muziek, de categorie mannen of vrouwen (wat cultureel overstijgend is) enz... En die unieke combinatie maakt de identiteit uit van die jongeman of vrouw. Bij racisten is dat ook zo. Alleen meten zij de identiteit van anderen ENKEL op basis van de cultuur. Waardoor alle individualiteit en individuele waarde van de ander wordt afgedaan als van geen tel.

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door knuppel
Je geeft het ook nooit op, hé Thomas?
Gaat het om wie het eerst opgeeft, Knuppel. Ik had niet verwacht dat iemand als jij zo'n houding in een discussie aannam.
__________________
Je mag Moslim zijn, als ik tegen de Islam mag zijn. Dan denken wij beiden multi-cultureel en kunnen we zo naast elkaar leven en er met elkaar over discussieren tussen pot en pint. (als u tenminste een pintje mag drinken van uw geloof).
Thomas is offline   Met citaat antwoorden