Citaat:
|
Oorspronkelijk geplaatst door Zeno!
Het is gewoon een kwestie van beleid. En als je niet wil vergelijken met een gat als Leuven, laten we dan even vergelijken met Parijs. Vele malen groter, heeft vele malen meer te kampen met grootstedelijke problemen, maar de stad ziet er verzorgd uit.
Brussel is -algemeen gesproken- een vuile, verloederde stad. Dat is een FEIT.
Het is geen toeval dat de toeristenstroom van Parijs via Brugge naar Amsterdam gaat. Brussel is nooit een must-see bestemming. Als je er passeert, tja dan ga je er even langs, maar toeristen komen zéker niet naar Belgie vóór Brussel.

|
Parijs ziet er verzorgd uit? Waar haal jij dergelijke nonsens? De Parijs cite is tientallen keer erger dan de Brusselse cite.
__________________
Toen de Antwerpenaar Hendrik Conscience in de negentiende eeuw zijn beklag maakte over ‘vreemdelingen’, bedoelde hij daarmee West-Vlaanderen.
|