Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bakkebaard
Het is al een tijdje geleden dat ik hier gekomen ben. Omdat er hier toch vaak gewoon maar krantenartikels worden overgenomen en die kan ik evengoed op het toilat lezen.
Maar er moet mij iets van het hart. Een week geleden kreeg de provincie Limburg meer dan 600 miljoen € van de overheid. Luister nu goed naar de redenen alsjeblieft en probeert u zich zo neutraal mogelijk in te leven in de situatie.
1) Limburg krijgt die BIJKOMENDE vergoeding omdat na de sluiting van de steenkoolmijnen Limburg er financieel nooit is boven op geraakt.
2) Het sukkelt achterop op de andere vlaamse provincies
3) In ruil voor die meer dan 600 miljoen belooft Limburg niet meer te ZAGEN of te KLAGEN.
Die 3 redenen zijn exact, maar dan ook exact dezelfde als de situatie Vlaanderen-Wallonïe en toch is er geen mens die er raar van opkijkt dat ze zomaar eventjes 600miljoen geven aan Limburg. Leg mij dat nu eens uit waarom er dan geen mensen bestaan die Limburg willen afscheiden.
N.B: als u de gelijkenis niet ziet, dan stelt u zich niet neutraal op.
|
Heel simpel (vanuit mijn standpunt dan):
Vlaanderen beslist zelf die bijkomende vergoeding te geven. In het geval van de transfers naar Wallonië heeft Vlaanderen niets in de pap te brokken of het land valt uit elkaar of ze stellen belachelijke eisen die we toch nooit kunnen inwilligen.
Trouwens, welke idioot heeft u wijsgemaakt dat flamingantisme enkel draait om Vlaamse-Waalse transfers?