Los bericht bekijken
Oud 21 juli 2005, 09:35   #71
Peace
Europees Commissaris
 
Peace's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 17 maart 2003
Berichten: 6.859
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Firestone
De "ik wil en zal overal sneller rijden dan toegelaten"-mentaliteit veroorzaakt echter veel meer ongevallen.
Ik ben een van die 'Ik wil en zal rapper rijden" en heb nog nooit een verkeersongeval veroorzaakt.

Daarmee wil ik aantonen dat uw theorie ernstige gebreken vertoond.

de overheid wijdt verkeersongevallen om gemaksredenen en om haar politiek maar de kunnen promoten nagenoeg alle ongevallen aan te hoge snelheid.
Niets is echter minder waar. Hoeveel doden vallen er enkel al door vrachtwagens die door gaans niet sneller rijden dan toegelaten. Hoeveel verkeersongevallen zouden er per jaar gebeuren door mensen die een beroerte of iets dergelijks per jaar krijgen. Hoeveel verkeersongevallen worden veroorzaakt door een totaal onrealistische verkeers infrastructuur.

Daarbovenop komt inderdaad een deel dat veroorzaakt wordt door overdreven snelheid. In die groep vinden wij veel jongeren die toch met geen enkele wet te benaderen zijn. Denk je echt dat iemand die wil racen zich aan de wettelijke regels gaat houden.

In de praktijk is het zo dat 99,XX % van de mensen die te snel rijdt nooit daardoor een ongeval zullen krijgen. Het is slechts een kleine minderheid waarop de overheid zich baseerd om alle weggebruikers te kunnen bestraffen (melken)
__________________
SOCIALISTEN. DE PARTIJ VAN GEESTELIJK MINDER BEDEELDEN EN VREEMDELINGEN
Peace is offline   Met citaat antwoorden