Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door erikpoupaert
En wat is het resultaat van die zogeheten redelijke interventie? Nu kan de slet haar kot zelf betalen, met financiele hulp van de belastingsbetaler, uiteraard. Ondertussen zult ge ook wel begrepen hebben, dat al die rondsletterijen een dure hobby zijn. We praten nog wel eens, wanneer al de kassen die dat moeten uitbetalen, volledig zijn leeggeraakt. Ik steek er uiteraard zelf niks meer in.
En natuurlijk moet ik nu opnieuw tijd en moeite steken in het bekijken van nieuwe, uitsluitend maagdelijke kandidates, gevolgd door een veel grondiger onderzoek dan de eerste keer. Ik ben eraan bezig. Daarenboven mag ik haar zeker niet uit die omgeving halen, die er in de eerste plaats voor gezorgd heeft dat het eerbare dame is.
Want anders gaan ze haar wijsmaken dat rondsletten toch zo plezant is, vooral op kosten van de belastingsbetaler.
Als advies aan diegenen die toch een buitenlandse vrouw mee naar huis nemen: ge kunt best ten allen prijze verhinderen dat ze Nederlands leert, want dan gaan de omgevingssletten haar ogenblikkelijk beginnen opstoken, en stevent ge regelrecht op een echtscheiding af.
|
Ge blijft de essentie ontwijken he:
wat was de oorzaak dat de politie er aan toe is gekomen ?
Die komen niet zomaar, weete
Meneer is heilig neem ik aan ?