Naaktstrand van Bredene breidt uit

In 2006 komt er een uitbreiding van het naaktstrand in Bredene. Burgemeester Willy Vanhooren wil strandpost zes, waar het naturistenstrand zich bevindt, volledig herinrichten en lichtte zijn plannen vandaag toe. Het naaktstrand wordt groter en het bestaande strand voor gewone badgasten wordt opgeschoven en uitgebreid.
200 meter extra
Het naaktstrand in Bredene startte vier jaar geleden en is 450 meter lang. Het bevindt zich op de grens met De Haan, maar omdat die gemeente niet te vinden is voor een uitbreiding op haar grondgebied, ziet Bredene zich genoodzaakt het strand uit te breiden richting
Oostende. "Er komt 200 meter bij", zo duidde Vanhooren het voorstel dat hij later dit jaar aan de gemeenteraad zal doen.
"Ook textielstrand wordt uitgebreid"
Willy Vanhooren: "Het naaktstrand wordt steeds succesvoller en de achterliggende wijk wordt door steeds meer mensen bewoond. Op topdagen ligt het naaktstrand te vol". De Bredense burgemeester heeft ook een oplossing voor de toeristen die niet naakt lopen en door de uitbreiding een stuk gewoon strand kwijt zijn: "Ook het textielstrand moet uitgebreid worden met minstens een golfbreker en een bewaakte zwemzone." (belga)
allen mee de verrekijker daarheen , hij gaat omhoge ....