Los bericht bekijken
Oud 20 oktober 2002, 14:21   #7
groentje
Minister-President
 
groentje's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 september 2002
Locatie: Land van Kokanje
Berichten: 5.318
Standaard

Het was idd pijnlijk te zien dat men de Vlaamse Leeuw als extreem-rechts bestempeld.
Daarom een oproep aan alle Vlaamse partijen, behalve die met Vlaanderen niets te maken willen hebben (PNPB?), om niet bang te zijn dit Vlaamse symbool terug te eisen, en het trots te gebruiken wanneer nodig.
De regeringspartijen zijn wel Vlaams, en dat hun Vlaamsgezindheid niet overeen komt met bepaalde mensen hun idee daarover, is dan spijtig; het wil echter niet zeggen dat mensen die opkomen voor een tolerant en open Vlaanderen, ev in een Belgische of Europese context, niet trots mogen zijn op het Vlamingschap.
__________________
Ik heb geen auto, ik heb zelfs geen bewijs om ermee te mogen rijden, maar ik heb nog nooit een vrouw horen klagen dat ik te laat gekomen ben. Dat vinden ze meestal leuk, een man die meer dan zeven minuten over de rit doet. Beetje tragisch grappig eigenlijk hoe sneller de mensheid wil vooruit raken, hoe meer ze vast komt te zitten in zichzelf en files en te dikke puree.
Jeroen Boone
groentje is offline   Met citaat antwoorden