Citaat:
|
Oorspronkelijk geplaatst door vryko
Als we naar de uitslagen van alle verkiezingen de laatste jaren kijken, valt vooral de sterke terugval van de linkse partijen op.
Hoe komt dit? geen partij meer die een linkse stem waard is of de algemene verwerping van het linkse gedachtengoed?
Graag jou mening!
|
Mijn mening, het socialisme is de meest criminele en geweldadige strekking die de mensheid ooit gekend heeft.
Als we alleen nog maar naar ons Belgenlandje kijken dan heb je twee partijen, de SPa en de PS, twee partijen die zich keer op keer in het nieuws werken met corruptie, schrifvervalsing zelfs moord (Cools).
Zelfs Lozie van Agalev noemt de PS een maffia organisatie, hij is wel terug gefloten door Fuhrer Geysels en moest zijn verontschuldigingen aanbieden, maar hij neemt geen woord terug van wat hij gezegd heeft.
Socialisten, het zijn figuren die rijk worden op de rug van de arbeider.