Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Darwin
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door skye
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Darwin
In Antwerpen binnen de ring is op dit moment 3 op 5 kinderen op de lagere school allochtoon. Ruim meer dan de helft dus.
|
De consequenties op langere termijn zijn natuurlijk enorm. Uitgaande van deze gegevens zullen de allochtonen binnen ongeveer 30 jaar de absolute meerderheid hebben. Abou moet dus nog even geduld uitoefenen voor hij burgemeester kan worden.
|
Dan is hij wel al zo oud als Ward Beysen nu.

|
In ieder geval is het een groot probleem dat de allochtonen de meerdrheid van de kinderen leveren in de basisscholen.
Dat probleem is reeds tientallen jaren geleden aangekaart, maar zoals altijd werden de klachten weggewuifd. De mensen die durfden zoiets te beweren waren "demagogen die probeerden de autochtone bevolking angst in te jagen...."
Ondertussen zitten we met de gebakken peren. De toekomst ziet er somber ( 8) ) uit.