Los bericht bekijken
Oud 16 oktober 2005, 12:36   #5
Manuel*
Staatssecretaris
 
Manuel*'s schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2004
Berichten: 2.809
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Chrisis
Een voorstel:

Depenalisatie van elke vorm van druggebruik.
Harde en niet verminderbare straffen voor dealers, pushers en importeurs. 5 jaar tot levenslang (familie van OD-slachtoffers krijgen immers ook levenslang).
Gratis verstrekken van Heroïne en andere opiumderivaten aan verslaafden via apotheekcircuit, na registratie bij vertrouwensartsen.
Gecontroleerde kweek van Marihuana en verkoop via apotheekcircuit met inbegrip van accijnsheffing zoals op alcohol en sigaretten.
Controlebevoegdheid van de bedrijfsartsen op de werkvloer, iemand onder invloed mag de veiligheid, zowel naar rendementvan het bedrijf als naar fysieke veiligheid van collega's, niet in het gevaar kunnen brengen.

Een individu mag kiezen wat hij doet in zijn vrije tijd, voor de ene is dat gaan vissen, voor de andere is dat pinten drinken, voor nog anderen is dat eens goed stoned in de zetel leggen,.... whatever, maar op de werkvloer en in het verkeer moet dat streng worden gecontroleerd.
Een goed en realistisch voorstel. Ik sta er volledig achter.
__________________

Manuel* is offline   Met citaat antwoorden