Los bericht bekijken
Oud 4 juli 2003, 09:35   #92
circe
Secretaris-Generaal VN
 
circe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 22 december 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 49.144
Standaard

Of het nu "Kerk" (= katholieke Kerk) of "religie" (= al de andere religies - zie de opmerking van Knuppel) is : beiden MOETEN gescheiden worden.

Hetgeen de weledele heer jahjah voorstelt is niets meer of minder dan een rechtssysteem gebaseerd op ZIJN religie, een democratie gebaseerd op ZIJN religie (zie naar "our vision" van de AEL: een "nieuwe" islamitische democratie! Dat houdt natuurlijk al in dat niet-islamieten ook geen deel mogen uitmaken van het bestuur van het land.

Ik vraag me gewoon af of zulk een partij gewoonweg m�*g meedoen met de democratische (de 'onze' dan?).

Als een partij van in het begin aangeeft dat ze de bestaande democratie willen omverwerpen en vervangen door een "op islamitische religie gebaseerd staatsbestel" dan behoort die partij toch niet tot de democratische partijen? Of geldt dat enkel voor "andere" partijen?
__________________
Waarom islam"fobie"?

Betaalt U ook mee de religieuze halal taks die het terrorisme financiert? Kijk hoeveel er verdiend wordt met halal certificatie van dingen die totaal niet hoeven gecertificeerd te worden. https://www.youtube.com/watch?v=YVPngzSE94o
circe is offline   Met citaat antwoorden