Citaat:
|
Oorspronkelijk geplaatst door Patriot
Jawel, als er een Unitair Belgie is gaan de mensen niet meer in archaische termen van Vlaams en Waals denken, komen de partijen weer op de voorgrond, wat goed is.:
|
Met alle respect, maar ben je nu echt zó kortzichtig!?
Denk jij nu werkelijk dat als Belgie weer unitair wordt, dat de mensen dan plots niet meer Vlaams of Waals gaan denken? Gaan dan plots de Vlamingen en Walen verdwijnen om plaats te maken voor.... Belgen!?
Natuurlijk niet!!!!
Vergeet niet dat de federalisering er is gekomen omdat in het UNITAIRE Belgie de Vlamingen en Walen niet meer -unitair- kónden samenwerken!
De federalisering is dus de redding geweest voor uw geliefkoosd land, anders was het toen al uit elkaar gespat.
M.a.w. als Belgie weer unitair zou worden (wat ik nooit zie gebeuren! zelfs de meest belgicistische Vlaamse politici zeggen dit), dan zal dat onmiddellijk leiden tot het uiteenspatten van Belgie! Is het dat dan wat je wil?
Ach, hoe dan ook, uiteenspatten z�*l Belgie! Of het nu federaal of unitair is; het verdampingsproces draait op volle toeren. Nog even geduld en er schiet niks meer over van onze "mislukte pannekoek"!

[size=2]of is het panne
nkoek?[/size]
