Los bericht bekijken
Oud 8 juli 2003, 11:24   #2
thePiano
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
thePiano's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 augustus 2002
Locatie: Antwerpen, 't Stad van Alleman
Berichten: 18.510
Standaard

Ik heb niet eens zin om in te gaan op zo'n debiel geschreven tekst waar zo de culturele armoede en het typisch Vlaams Blokse vulgaire woordgebruik met bakken van afdruipt. Te weten dan dat deze Mr. Knut een VB-medewerker is in het Brussels Parlement, is deze man niet meteen het beste voorbeeld van geslaagde integratie in onze vlaamse cultuur.

Als je het nu nog eens overnieuw maakt, maar dan zonder die scheldwoorden en je dubieuze nieuwsgaring letterlijk citeert, kunnen we misschien eerst zelf proberen ons een beeld te vormen van wat er precies op komst is.

Mijn tip: leg eerst je hergeschreven tekst eens voor aan je partijcommissie vooraleer je zoiets erbarmelijks de wereld instuurt. Het zal de leesbaarheid zeker ten goede komen.
__________________
"Als een hond blaft als hij iets heeft gezien, blaffen alle andere honden mee, ook al hebben ze zelf niks gezien."
thePiano is offline   Met citaat antwoorden