Los bericht bekijken
Oud 10 juli 2003, 16:04   #1
amexx
Schepen
 
Geregistreerd: 5 mei 2002
Berichten: 415
Standaard

We verglijden stilaan in een totalitair regime geleid door de PS. Ze voelen niet alleen de hete adem van het vlaams blok maar ze voelen ook dat er een einde gaat komen aan de belgische staat. Tevens het einde van de verplichtte solidariteit. Het verbaast me dus niets dat de PS deze situatie probeert recht te zetten. Met een goed rechtvaardig beleid ? NEEN! Natuurlijk niet. De wet op racisme gaat aangepast worden. Al wie zich "zogezegd" schuldig maakt aan racisme VERLIEST zijn burgerrechten en politieke rechten. Dit doet mij terug denken aan de repressie die trouwens ook ANTI VLAAMS was.

Gedurende mijn jaren van politieke bewustzijn heb ik met spijt in het hart moeten vast stellen dat de linkse krachten altijd bezig zijn geweest de democratie te ondermijnen. Het recht op vrijemeningsuiting werd doeltreffend bijgeschroeft.

Het antwoord op de vraag..."hoe de linksen het zwijgen opleggen" kan je beter zoeken bij de linksen. Die hebben al decenia PROFESSIONELE ervaring opgedaan in dit gebied.
amexx is offline   Met citaat antwoorden