Los bericht bekijken
Oud 9 januari 2006, 23:01   #7
giserke
Banneling
 
 
Geregistreerd: 28 augustus 2003
Berichten: 24.730
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door leeuw Bekijk bericht
Ja, ze hadden die keuze bijvoorbeeld kunnen maken... Het VB is wel de enige mogelijke partner die zich nog niet schuldig heeft gemaakt aan dit soort verkrachtingen é. Dat heeft wel met het Cordon Sanitair te maken maar daar kan het VB zelf niks aan doen, het zijn de anderen, die het VB hebben uitgesloten, het VB heeft zichzelf niet uitgesloten.
Welk soort verkrachtingen? Aan zaken die zich op federaal niveau afspelen? zoals zich onthouden op de kieswet door het VB, waarin de N-VA de splitsing van BHV vroeg in 2003?

Citaat:
Punt Twee, het VB zit helemaal niet voortdurend te kappen op de NVA, integendeel, ze hebben al meermaals de reikende hand gegeven.
Door aan de deur te bellen bij N-VAers om hen een zekere zetel op de lijst te beloven? Of hebt u het over de gestolen ledenlijst, die ze gebruikt hebben om onze leden aan te schrijven?

Citaat:
Wat ze wel gedaan hebben, is oppositiegevoerd hebben, en de N-VA op hun verantwoordelijkheid gewezen, dat ze zijn bedrogen, maar er toch verder mee in bed kruipen en de vergelijking die ik maakte...over de PS, die de Vlaming verkrachtte, en dat ze met die verkrachter nu in bed willen duiken... dat is toch normaal? en ze hebben gelijk é !!!
Nu zal jij eens zeggen waar CD&V N-VA heeft bedrogen!
Jou zinspeelsels zijn mij totaal bijster, maar nu u deze achterlijke prietpraat zit te vertellen, bent u inderdaad beter op uw plaats bij het VB dan N-VA.
Al volledig in de pas van fuhrer FDW gelijnd.

Laatst gewijzigd door giserke : 9 januari 2006 om 23:08.
giserke is offline   Met citaat antwoorden