Citaat:
Zowel N-VA, CD&V als VLD willen na de verkiezingen niet meer verder met Groen!. "Als er problemen zijn, komen ze altijd van de groenen", luidt het. Het politiek opportunisme van Mieke Vogels is de struikelsteen.
Dat verklaren de plaatselijke topmensen van die partijen in een artikel in De Morgen. De grote schuldige daarvoor zouden niet de groene schepenen Erwin Pairon of Chantal Pauwels zijn, wel Mieke Vogels. Vanuit zowat alle hoeken wordt het groene boegbeeld ervan beschuldigd in de eerste plaats aan haar vedettenstatus te bouwen in plaats van politiek efficiënt werk te leveren.
Alleen de Antwerpse sp.a houdt er een voorzichtiger mening op na. Ook andere kranten melden onenigheid binnen de Antwerpse coalitie.
|
bron gva en andere kranten.
Daaag Groen!