Los bericht bekijken
Oud 25 januari 2006, 16:37   #227
Turkje
Eur. Commissievoorzitter
 
Turkje's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 23 juli 2003
Berichten: 9.858
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gm10 Bekijk bericht
Een goed staatsman is wellicht altijd een leugenaar. Misschien schat je de connotatie van het begrip iets te rooskleurig in
Wat ik vooral merkwaardig vond en vind aan Verhofstadt, is dat hij, van zodra hij premier werd, zichzelf verplichtte boven de "Vlaamse" en "Waalse" verzuchtingen te staan. En dit ondanks zijn vroegere imago (hij heeft de VLD opgericht met uitgesproken Vlaams karakter, zie de overstap van vele VU'ers). In dit "overschrijden" van het gewestelijk kader, heeft hij ook de VLD zélf meegetrokken (kijk maar naar Somers, en het is al lang geleden dat Decroo nog eens iets venijnigs te zeggen had). De vorige paars-groene Vlaamse regering was dan ook één van de slapste en tamste die er ooit is geweest.

Ik vind dat een voorbeeld van staatsmanschap, althans: het is zeker en vast een zegen geweest voor de Belgische staat. Of al zijn kiezers hem dat in zoveel dank zullen afnemen, daar heb ik mijn twijfels over.
__________________
Out of the blue, into the black
Turkje is offline   Met citaat antwoorden