Los bericht bekijken
Oud 27 januari 2006, 14:08   #5
Menapius
Schepen
 
Menapius's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 9 maart 2005
Locatie: Menapia
Berichten: 459
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door phoebe Bekijk bericht
Franse anti-racisme groepen dringen er bij minister van binnelandse zaken op aan om de rechtse soepbedelingen in heel het land te verbieden.
Maar die heeft eigenlijk geen poot om op te staan "mensen hebben in dit land het recht om voedsel of wat dan ook te geven aan wie ze willen" giet FN-woordvoerder Bruno Gollnisch nog wat olie op het vuur.
Hebben die dakloze moslims dan nog geen eten genoeg? Het Offerfeest is nog maar achter de rug, waarbij moslims al dat dierenleed goed trachtten te praten door te zeggen dat een derde naar het goede doel gaat. Aannemende dat het goede doel toch ook wel de dakloze moslims zijn, vraag ik me dan wel af waarom de andere daklozen dan geen varkenssoepje mogen krijgen, omdat er rascistische motieven achter de bedeling ervan zouden kunnen zitten... Trouwens, geef mij maar een dik erwtensoepje met spekblokjes in winter, niets beter om de kou mee te verjagen.

Laatst gewijzigd door Menapius : 27 januari 2006 om 14:09.
Menapius is offline   Met citaat antwoorden