Gevaar voor de maatchappij? Blijkbaar niet...
Hardnekkige inbreker voor vijftiende keer gevat
Een 32-jarige hardnekkige inbreker uit Dendermonde heeft vrijdag voor de vijftiende keer ingebroken. De recidivist sloeg toe in een huis in Dendermonde en probeerde er vandoor te gaan met elektronische toestellen. De politie kon hem inrekenen.
De dader werd vrijdag voorgeleid voor de onderzoeksrechter. Hij liep in het verleden al 14 veroordelingen op voor gelijkaardige feiten.
Bron HLN
------
Blijkbaar is 14 keer onvoldoende om een rechter in België te doen inzien dat die man een gevaar betekent voor de maatschappij??? Ik vraag me echt af of de rechters in dit land die dit niet inzien zelf geen gevaar betekenen voor onze maatschappij. En de linkse meute maar klagen dat men dan rechts gaat stemmen! Opkuisen die incompetente boel!
Laatst gewijzigd door oz457 : 12 februari 2006 om 07:56.
|