Los bericht bekijken
Oud 12 februari 2006, 11:14   #6
Max van Dietschland
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Max van Dietschland's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 26 juni 2005
Locatie: Vlaanderen
Berichten: 13.317
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Ambiorix Bekijk bericht
ja, feit is dat ik me niet ga afjakkeren voor de yankees

Maar een Europese strijd zie ik zeker zitten. Desnoods heel onze beschaving tot op de grond afbreken, maar dan de moslims meesleuren in de ondergang; kwestie van met een mooie lei opnieuw te beginnen.
Dat is nog geen zo'n slecht gedacht. Zo kunnen we de decadentie van de huidige Europese maatschappij vernietigen. Daarna kunnen we inderdaad opnieuw een Europese samenleving opbouwen waar veel meer oog is voor traditionele normen en waarden en al die zever van scheiding tussen kerk en staat, gelijkheid tussen man en vrouw, homoseksualiteit toelaten, godslastering toelaten, zal dan definitief tot het verleden behoren.

Want hoe onze Europese samenleving nu draait, voel ik mij daar toch ook niet goed in hoor. Gelukkig is de huidige decadentie geen lang leven meer beschoren .
__________________
AVV - VVK

https://x.com/dietschland

Laatst gewijzigd door Max van Dietschland : 12 februari 2006 om 11:15.
Max van Dietschland is offline   Met citaat antwoorden