Los bericht bekijken
Oud 12 februari 2006, 15:49   #1
Mustapha
Gouverneur
 
Mustapha's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 21 augustus 2002
Locatie: Antwerpen
Berichten: 1.248
Standaard Voorbeeldige reactie van Saoedie Arabië

Tot op heden is er geen betoging geweest in Saoedie Arabië.
Niet omdat het niet mag van de regering, maar omdat de regering voor de eerste keer in zijn bestaan in naam van het volk krachtdadig optreedt.

Direct na het uitbreken van de cartoonsaga, sprak de grootmoefti van SA een fatwa uit dat het een belediging is voor de Islam en dat het een plicht is van elke moslim om op een rechtvaardige manier op te treden en hij riep de staatshoofden van de Islamitische staten op om iets op te treden.

Saoedie Arabië blokkeerde meteen alle inkomende vrachtwagens, schepen, of andere producten die kwamen vanuit Denemarken.
Ze sloten alle fabrieken van Denemarken op zijn grondgebied. Alle werkvergunningen van de Deense werknemers in SA zijn ingetrokken.
En spraken openlijk dat alle Deense producten geboycot zullen worden.

Ze vroegen beleefd de Deense ambassadeur te vertrekken en vertelde hem meteen mee geen visumaanvragen in te dienen.

Een prins ijverde zelfs voor een oliestop richting Denemarken. Maar dat is spijtig genoeg niet door kunnen gaan.

Deze voorbeeldige reactie heeft op Denemarken allicht meer effect gehad.
Mustapha is offline