Los bericht bekijken
Oud 16 februari 2006, 21:14   #2
Mahdi
Banneling
 
 
Geregistreerd: 31 oktober 2005
Berichten: 562
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Amon_Re Bekijk bericht

Een Israëlische cartoonist heeft een tekenwedstrijd voor antisemitische spotprenten uitgeschreven. Zijn initiatief is zowel een reactie op de woede die cartoons over de profeet Mohammed in de moslimwereld veroorzaakt hebben, als op een tekenwedstrijd over de Holocaust die een Iraanse krant is begonnen. "We dachten dat het veel slimmer is om cartoons over onszelf te maken dan dat onze vijanden dat doen”, zegt initiatiefnemer Amitai Sandy. "We willen het vuur bestrijden met humor."

De spotprenten worden tentoongesteld in een galerij in Tel Aviv en zijn ook op internet te bewonderen. Er worden geen voorwaarden opgelegd aan de inzendingen. "Ze moeten alleen grappig zijn", zegt Sandy op zijn website. "We zullen de wereld laten zien dat wij de beste, de scherpste en meest kwetsende anti-Joodse cartoons kunnen maken die ooit zijn gepubliceerd. Geen Iraniër kan ons op ons eigen terrein verslaan."

Joden, onovertroffen in humor en zelfspot.

Daar kunnen die azijnpissende citroenvreters van een mohammedanen nog wat van leren. Maar ja, zelfs Mo had het daar lastig mee en liet hen daarom met bosjes tegelijk genocideren.
Mahdi is offline