Los bericht bekijken
Oud 18 februari 2006, 02:43   #8
Bokkerijder
Provinciaal Gedeputeerde
 
Bokkerijder's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 mei 2005
Berichten: 805
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duncan Bekijk bericht
Oy webmaster -*** KNIP *** is hetzelfde als ARMEN hun MOND snoeren !

*** KNIP ***

Al deze media geile instellingen verdedigd U meneer de web master alsge IEDEREEN namen laat citeren behalve IK ?!
Zoektge sociaal communicatieve rel mé mij ofzo ...of uw oversten misschien?!


@Duncan,

U mag vrijelijk Uw mening spuien over al die "wijven" maar U dient zich te onthouden van laster en eerroof ten aanzien van private personen en instellingen. Bovendien handelen discussies op een politiek forum steeds over de publieke segmenten van de samenleving omdat die iedereen aanbelangen en bijgevolg dus onderwerp mogen/moeten zijn van al dan niet gegronde kritiek.
ik weet niet wat hij gezegd heeft, maar waarom knippen jullie duncan ?
zo erg zal het toch wel niet geweest zijn, zeker, ik krijg meestal pijn aan mijne buik van het lachen als ik zijn verhalen lees

ja, een poetsman in de zachte sektor moet toch wel heel wat doorstaan volgens mijn bescheiden mening

heeft hij meestal geen gelijk om kritiek te geven op die paternalistische trutten uit de sociale sektor die de armen meestal meewarig en neerbuigend behandelen ?
__________________
http://www.denar.be
http://www.iwa-ait.org/
GEEN RFID IN MIJN LIJF !!!
Bokkerijder is offline   Met citaat antwoorden