Los bericht bekijken
Oud 18 juli 2003, 17:28   #12
Raf
Secretaris-Generaal VN
 
Raf's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 28 maart 2003
Berichten: 53.640
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bluelagune
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Raf
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door thePiano


Fundamentalistische christenen van de Amerikaanse 'Christ Community Church' in de stad Alamogordo in New Mexico hebben verleden zondag boeken van Harry Potter op de brandstapel gegooid.
Dominee Jack Brock: "Harry Potter is de duivel en hij vernietigt mensen"

Ook boeken van horrorschrijver Stephen King, cd's van Eminem en videocassetten van "Sneeuwwitje" van Walt Disney werden mee opgestookt.

Hehe

Zolang ze "Jodie en het Hertejong", "Bambi", "Vrolijke ontucht in Tirool" en "Life of Brian" niet verbranden, valt het al bij al nog best mee

Die christenen toch LOL !

Wie de neiging om het programma van het Vlaams Blok te verbranden niet meer kan onderdrukken mag altijd klikken op onderstaande banner:

Piano toch! Moet je nu zoiets posten? Je gaat andere fundamentalistische malloten zoals Jan VDB en Godfried nog op ideeën brengen...
Raf, waarom enkel de "christelijke godsdienst" zet onder dat bannertje ook maar gerust de islamietische en Joodse godsdienst. Wees consequent a.u.b
Ik heb dat bannertje daar niet geplaatst hoor, mijn beste, dat was het werk van thePiano...
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Demper Bekijk bericht
Een blote mannenkont is pure kunst.
Stuyckisme 1: "Positieve discriminatie is immers ook racisme"
Stuyckisme 2: "Iemand op mijn werk probeerde me wijs te maken dat onze prins in Wallonië altijd al als prince Philippe door het leven ging."

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door duveltje382 Bekijk bericht
Als daar ne knappe gast zit mss,lieft met een strak kontje ......
De langverwachte outing van duveltje382
Raf is offline   Met citaat antwoorden