Los bericht bekijken
Oud 3 maart 2006, 11:21   #9
exodus
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
exodus's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 mei 2004
Berichten: 13.621
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pieke Bekijk bericht
Hoe past het beeld van FEMA die jullie projecteren als manipulerende kracht van de NWO, bij de beelden van de voorzitter (of iemand anders) van de FEMA die keer op keer de nadruk legt op het gevaar dat er uit gaat van Katrina?
Ik zie het verband niet tussen de twee?

Citaat:
Ik pezrsoonlijk vind het vooral typerend voor de onbekwaamheid van Bush, dat hij hoegenaamd geen vragen stelt, en besluit met geruststellende, nietszeggende woordjes. Zou hij wel geluisterd hebben naar die specialisten?
Dat is precies wat ze ons willen doen geloven. De echte waarheid is veel erger dan incompetentie of onbekwaamheid, namelijk de vele aanwijzingen dat die dijken opgeblazen zijn.
__________________
Yesterday I was clever, so I wanted to change the world. Today I am wise, so I am changing myself. – Rumi
exodus is offline   Met citaat antwoorden