Discussie: Vitamine W
Los bericht bekijken
Oud 6 maart 2006, 15:20   #13
de limburgse leeuw
Europees Commissaris
 
de limburgse leeuw's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 6 mei 2004
Locatie: limburg
Berichten: 7.552
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door debbie Bekijk bericht
Ik ben ook een optimistische arme maar mij krijg je van mijn leven niet meer in de sociale economie! Ik heb er 10 jaar in gewerkt en het heeft me nooit uit de armoede geholpen.
Dat bedoel ik, debbie. Ik zou wel willen werken, zelfs zwaar werk zoals ik vroeger deed, ook al kan ik dat lichamelijk misschien niet meer aan. Toch wil ik het proberen.

Maar het is ook zonde als ik dingen moet doen die iedereen kan en waar ik helemaal niet voor opgeleid ben. Uiteindelijk ben ik een schrijver en een vertaler, geen schilder of wc-potten-inpakker. Het is niet dat ik daarop neerkijk, en ik wil het gerust tijdelijk wel doen, maar als er geen enkel perspectief meer is, dan verliest alles zijn zin voor mij. Misschien wil ik dan wel helemaal niet meer werken na een tijdje.
__________________
http://www.socialisme.be/lsp/
de limburgse leeuw is offline   Met citaat antwoorden