Los bericht bekijken
Oud 21 juli 2003, 10:56   #5
Tantist
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Geregistreerd: 12 januari 2003
Locatie: Derde bol rond de zon
Berichten: 18.546
Stuur een bericht via MSN naar Tantist
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Patriot
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tantist
Vind je geweldig he! En als er hier ene van ons voor de grap ne foto van Hitler zet naast een Vlaamse vlag, dan breekt de hel los
Vuile hypocriet!
1. Die foto van den Dolf is vervalst. Dolf was helemaal niet Vlaamsgezind. En ik heb echt medelijden met iedere flamingant die dat wel denkt.

2. Jullie maken altijd de link tussen flaminganten en neo-nazi's. Nu komen klagen is dus echt wel zo hypocriet als maar kan zijn. Nu, dat zal je ook wel beseffen als je echt eerlijk bent (zeggen zal je het wel niet). In feite is dit de ideale gelegenheid om jullie eens terug te pakken in al jullie schijnheiligheid, en dat is nogal wat.

3. Eén kaalkop tussen een bende flaminganten en het is meteen een nazi, en al die rond hem meelopen ook. Kaalkoppen met White Power symbolen, zijn helemaal geen White Supremacy adepten, want ze dragen de Belgische vlag met zich mee. En u noemt ons hypocriet?
__________________
Ik distantieer me van al wat ik vroeger heb geschreven
Tantist is offline