Los bericht bekijken
Oud 18 maart 2006, 12:13   #181
bartje
Minister-President
 
Geregistreerd: 1 augustus 2002
Locatie: West-Vlaanderen
Berichten: 5.765
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zeno! Bekijk bericht
Ik word hier zo moe van. Waarom kunnen we elkaar nu eens niet gewoon accepteren zoals we zijn in plaats van op alles en iedereen etiketjes te kleven? Het leven is al zo kort en dan houden sommigen onder ons zich gvd bezig met het leven van anderen te beoordelen. Wel, leef uw eigen leven en laat die ander in z'n waarde.

Stel je eens voor dat je je kind dagelijks zegt: 'jij bent niet normaal, jij hebt een afwijking'. Wel, dat kind gaat eraan kapot. Is dat dan de bedoeling? Andere mensen zich slecht laten voelen om wat ze zijn, om hoe ze geboren zijn, kortom: om iets waar ze zelf totaal niks aan kunnen doen?

Wel bravo. Slaap zacht, mooie mensen.
Prachtig verwoord Zenoke, maar ja sommige mensen denken blijkbaar niet langer na dan hun neus lang is en vinden het normaal te zeggen tegen hund kind dat het een afwijking heeft... Schone mensen zou ik zeggen!
__________________
was ik maar een traan dan werd ik geboren in je ogen , kon ik leven op je wangen en zou ik sterven op je lippen.

Liefde is iets héél kostbaars, dat moet je echt koesteren
bartje is offline   Met citaat antwoorden