Los bericht bekijken
Oud 25 maart 2006, 12:55   #135
Fozzie
Minister-President
 
Fozzie's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 2 juni 2005
Locatie: West-Vlaanderen
Berichten: 4.740
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lombas Bekijk bericht
Of het nu allochtonen of autochtonen zijn, peu importe: dit is duidelijk een uiting van een verwrongen mentaliteit.

De basiswaarde van respect en fysieke integriteit staan al langer op het spel.
Volledig mee accoord, elke vorm van geweld (fysiek, maar ook verbaal of psychologisch, vb.: pesten) is een uiting van respectloosheid voor de medemens, gelijk van wie het komt.

Zonder als een CD&V'er te willen klinken: wederzijds respect voor en van alle medemensen zou de basis van onze samenleving moeten zijn (naast gelijkbehandeling van iederen en het ondersteunen van degenen die het moeilijk hebben).
Wie geen respect voor anderen heeft wil eigenlijk niet "samen leven" en zet zichzelf dus buiten die samenleving. Hij of zij verdient dan ook geen respect van anderen.
__________________
Koningen horen thuis in sprookjes
http://http://www.facebook.com/home.php#/group.php?gid=40941098748&ref=ts
Against gay marriage? Then don't get one and shut the fuck up
"The Bible contains 6 admonishments to homosexuals and 362 admonishments to heterosexuals. That doesn't mean that God doesn't love heterosexuals. It's just that they need more supervision. "

Laatst gewijzigd door Fozzie : 25 maart 2006 om 12:56.
Fozzie is offline   Met citaat antwoorden