Los bericht bekijken
Oud 4 april 2006, 07:36   #5
Karma
Europees Commissaris
 
Karma's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 12 april 2005
Berichten: 6.611
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door King of beggars and fleas Bekijk bericht
werken is absoluut verslavend ( denk maar aan de vele workaholics ) en sommige mensen krijgen er de neiging van om steeds weer dezelfde treads op te rakelen en steeds weer dezelfde standaard copy pasts te posten.

Hieruit blijkt overduidelijk dat werken vaak tot mentale luiheid leidt.
Werken leidt bovendien ook tot verwaarlozing van het familiale en sociale leven (waardoor de werkverslaafden in een depressieve (mentaal neerwaartse ) spiraal terecht komen ). Om te kunnen werken moet men bovendien ( fossiele ) energie verbruiken en het is dus schadelijk voor het milieu (en dus voor iedereen).

Om onze domme mentaal zwakkere medemens tegen dit alles en vooral tegen mentale luiheid te beschermen is het dus dringend nodig om [SIZE=4]werken bij wet aan banden te leggen.[/SIZE]

werkverslaving kan bovendien zeer efficient bestreden worden door alle werkverslaafden (de probleemwerkers) te verplichten elke dag bvb minstens 2 gr cannabis te nuttigen.
bandwerk dus
Karma is offline   Met citaat antwoorden