Los bericht bekijken
Oud 11 april 2006, 00:06   #151
biebeltje
Vreemdeling
 
biebeltje's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 maart 2006
Locatie: Gent
Berichten: 33
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Supe®Staaf Bekijk bericht
Gelooft gij dat in een zelfstandig Vlaanderen de burger meer inspraak zal hebben in het besteden van de belastingsgelden?
Met in het achterhoofd het democratische gehalte van de huidige Vlaamse partijen, kan ik u op dat vlak niet veel goeds voorspellen.
Het overschot waar gij mee schermt (als dat er al is na een eventuele scheiding) zal op identieke wijze verbrast en verteerd worden als nu zonder dat Jan met de pet er zeggenschap zal over hebben.
Of dacht je dat er in vlaanderen plots géén zieken, gehandicapten, werklozen edm zullen rondlopen na secessie?
Ik beweer niet dat de burger hier inspraak in dient te krijgen, daar dienen verkiezingen voor. De opsomming die ik hier gaf zijn een aantal zaken waarvoor er volgens mij toch een grote concencus over bestaat dat men die graag zou bereiken maar nu niet kan verwezenlijken.
biebeltje is offline   Met citaat antwoorden