Los bericht bekijken
Oud 11 april 2006, 20:58   #1
Darwin
Banneling
 
 
Darwin's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2002
Berichten: 5.668
Standaard Ingrid Pira is geen kutwijf

Neen in deze post gaan we geen uitspraken doen als "Ingrid Pira is een kutwijf" of "ze moesten dat mens op de sporen van de tram vastbinden".

Dat gaan we allemaal niet zeggen. We gaan ook niet zeggen "dat de heraanleg van de Antwerpsesteenweg op geen kloten trekt". Zulke praat gaan we hier niet bezigen. We gaan ook niet zeggen dat "als je van de grens van Edegem naar die van Berchem gaat je een uur ouder geworden bent". Cynisme is ons vreemd. We gaan ook niet zeggen dat als je de zijstraten tracht te nemen je groen wordt van ergernis, door drempels, plateau's, bloemenbakken, zone 30's, asverspringingen, wegversmallingen, tweewegsbanen die door gele paaltjes tot wandelzone zijn herleid. Dat gaan we niet zeggen. We willen niet verzuurd doen.




Maar als ik voor die ene keer dat ik nog eens door een vergetelheid in Mortsel terechtkom en dan de grens ervan bereik, dan gaat mijn gaspedaal zoooooo ver naar beneden dat elke groene op dat moment best meer dan 500 meter uit mijn buurt blijft.

Darwin is offline   Met citaat antwoorden